Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niedaleko centrum miasta śmieci jest tyle, że jednorazowa akcja nie wystarczy


26 lutego 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 4 im. Obrońców z Mławy z Września 1939r. w Mławie zorganizowali akcję sprzątania małego lasu znajdującego się koło Urzędu Skarbowego. Akcja odbyła się z inicjatywy uczniów zaangażowanych w projekt społeczny „Natura w Twoich Rekach” w ramach Zwolnionych z Teorii.


Wszystko zaczęło się od internetowego postu, w którym zobrazowano problem.  Po przybyciu na wskazane w poście miejsce podjęto decyzję o przeprowadzeniu akcji sprzątania małego lasu. We wtorek 26 lutego grupa realizująca projekt wraz z pozostałymi uczniami klasy pierwszej o profilu politechnicznym z Zespołu Szkół nr 4 w Mławie rozpoczęła sprzątanie wymienionego powyżej miejsca. Uczniowie zebrali około 30 worków śmieci, które wcześniej posegregowali według ściśle przyjętych zasad segregacji śmieci. Mimo starań uczniów śmieci niewiele ubyło, przez co powstał plan ponownego przeprowadzenia akcji, ale tym razem na większą skalę. Wszystkich zainteresowanych pomocą zapraszamy do współpracy. Informacje i kontakt:

https://m.facebook.com/Natura-w-Twoich-R%C4%99kach-323058704966280/?tsid=0.3015330876645119&source=result

źródło i fot. ZS nr4

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
3 lata temu

I kto to doceni. Miasto nie wie co trzeba zrobić? Na to nie ma pomysłu?

ryr
ryr
3 lata temu

salon (wymoderowano) Sienkiewicza SOBOTA godzina 9 dziewiąta rano PRZEZ PÓŁ GODZINY CZARNY DYM Z KOMINA a do Straży Miejskiej telefon głuchy ! wysłałem maila i może za tydzień poczytajom se spoko zdziwione iż kandydat na burmistrza co ich miał zlikwidować NIE WYGRAŁ ostatnich Wyborów AD2018… i mogą se dalej spoko siedzieć nad Seraczem gdzie pół wieku temu w dawnej łaźni dupcie se myłem pewno jaki ważniak tera se spoko siedzi…

every
every
3 lata temu

Super młodzi ludzie.
Teraz tylko prośba do okolicznych mieszkańców:
NIE POZWÓLCIE NA PONOWNE ZAŚMIECENIE TEGO TERENU. KAŻDE PIJAŃSTWO I GROMADZENIE SIĘ PODEJRZANEGO ELEMENTU ZGŁASZAJCIE DO STRAŻY MIEJSKIEJ POD NR 988, KTÓRY JEST BEZPŁATNY.
Zadbajcie sami o swoje środowisko, bo to wstyd, żeby ktoś musiał sprzątać śmieci z Waszego terenu.

every
every
3 lata temu
Reply to  every

Przepraszam, nr do Straży Miejskiej to 986

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x