Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Muzyka Miro Kępińskiego nominowana na festiwalu w Teksasie


Miro Kępiński otrzymał nominację za najlepszą ścieżkę dzwiękową do filmu „Before the Thunder” na festiwalu Prison City Film Festival w Huntsville w Teksasie.


Festiwal ruszył w środę (27 lutego) i zaprezentuje ponad 150 filmów z całego świata, a wspomniana produkcja miała już swoją projekcję pierwszego dnia pokazów.

Film w reżyserii Leny Krivosheyevy opowiada o zawodniczce MMA, która po kolejnej porażce na ringu wraca do domu rodzinnego, gdzie stawia czoło wspomnieniom z przeszłości. Na ekranie zobaczymy zawodową wrestlerkę Ketę Meggett znaną jako Keta Rush oraz Barbarę Goodson znaną z popularnej serii Power Rangers.

Twórczość kompozytora była już wielokrotnie nagradzana m.in.: na Polish Film Festival w Los Angeles za muzykę do filmu „In This Gray Place”, czy na Los Angeles Independent Film Festival Awards za ścieżkę dzwiękową do filmu dokumentalnego „The Wounds We Cannot See”.

Gratulujemy kolejnej nominacji!

Link do festiwalu:

Will open in new windowhttp://prisoncityfilmfestival.com/wp/index.php/2019-festival-schedule/the-2019-pcff-nominees/

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x