Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. W czwartek 7 prób oszustwa „na policjanta”


W czwartek 28 lutego, w godzinach 11:00-15:00, nieznani sprawcy usiłowali dokonać oszustwa metodą na policjanta. Sprawcy dzwoniąc z zastrzeżonych numerów telefonów, na telefony stacjonarne mieszkańców Mławy w wieku 64 – 83 lat, podawali się za funkcjonariuszy Policji i informowali o prowadzonych rzekomo działaniach, polegających na zatrzymaniu pracowników banków, którzy mieli wypłacać pieniądze z kont zgłaszających.


Przekonywali również do zakładania bankowych kont internetowych. W siedmiu zgłoszonych przypadkach zamierzonego celu jednak nie osiągnęli z uwagi na postawę pokrzywdzonych. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x