Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kto chce upiększyć swoje osiedle?  Rusza konkurs „Zielona ławeczka”


Dla aktywnych jest zaproszenie do udziału w V jubileuszowej edycji konkursu grantowego „Zielona Ławeczka”. Można otrzymać grant w wysokości do 1200 zł i nagrodę rzeczową w postaci ławki parkowej.


Projekt skierowany jest do mieszkańców, niewielkich grup sąsiedzkich. Celem jest stworzenie wspólnego projektu zazielenienia wybranego terenu na swoim osiedlu i złożenie wniosku. 

Wszystkie projekty będą oceniane przez partnerów merytorycznych konkursu z katedry Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wszelkie informacje dotyczące udziału znajdują się na stronie:

www.zielonalaweczka.pl w zakładce Plan Działań.

Na wnioski o grant, składane drogą elektroniczną, organizatorzy oczekują do 17 maja 2019 r.

W projekcie mogą brać udział mieszkańcy otwartych osiedli, zarządzanych przez spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe lub samorząd z miast powyżej 10 tys. mieszkańców.

źródło: Fundacja Banku Ochrony Środowiska

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x