Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Działdowo. Z nożem w ręku zażądał w banku pieniędzy – aktualizacja


Jak podaje oficer prasowy KPP w Działdowie sierż. szt. Justyna Nowicka, dziś około godziny 12:55 w jednej z placówek bankowych rozboju dokonał poszukiwany obecnie przez policję mężczyzna. Z nożem w ręku wymusił od kasjerki wydanie pieniędzy.Handemade with love Lucky&Berry

Pracownica w obawie o własne życie wydała gotówkę. Według opisu był to mężczyzna w wieku ok. 50-60 lat z siwą brodą. Na miejscu jest ekipa dochodzeniowa, policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, wzmożone patrole poszukują podejrzanego.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o placówkę Euro Banku na ulicy Jagielły.

Aktualizacja godz. 14:26

Działdowscy policjanci już zatrzymali sprawcę rozboju. Zabezpieczony został nóż, którym się posługiwał oraz odzyskane zostały zrabowane pieniądze. Policjantom ujęcie sprawcy zajęło niespełna godzinę.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Gfd
Gość
Gfd

Pijany stary troll z Ruszkowa