Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Jak cię widzą, tak cię piszą” – dobre obyczaje w życiu codziennym


Uczniowie klasy 6 d ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie gościli w bibliotece pedagogicznej. Celem spotkania była lekcja savoir vivre w życiu codziennym. W ramach zajęć, uczniowie dowiedzieli się jak kształtować swój pozytywny wizerunek w szkole oraz poza nią.Zostały  omówione zagadnienia dotyczące dobrych manier w relacjach międzyludzkich. Okazało się, że zachowywanie zasad savoir-vivre jest gwarantem dobrej atmosfery w szkole, w domu, na podwórku oraz….

Pierwszą oznaką zastosowania zdobytej na warsztatach wiedzy było kulturalne zachowanie wszystkich chłopców wobec Pań i Dziewczyn, które od tej pory przepuszczali w drzwiach. I tak trzymać, panowie! Uczniowie z ochotą brali udział w ciekawych zabawach i aktywnie uczestniczyli w rozmowach na temat dobrego zachowania, grzeczności i serdeczności, tolerancji i przyjaźni – czyli wartościach uniwersalnych potrzebnych każdemu człowiekowi, który chce być człowiekiem dobrym i szanowanym przez innych.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500