Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Jak cię widzą, tak cię piszą” – dobre obyczaje w życiu codziennym


Uczniowie klasy 6 d ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie gościli w bibliotece pedagogicznej. Celem spotkania była lekcja savoir vivre w życiu codziennym. W ramach zajęć, uczniowie dowiedzieli się jak kształtować swój pozytywny wizerunek w szkole oraz poza nią.


Zostały  omówione zagadnienia dotyczące dobrych manier w relacjach międzyludzkich. Okazało się, że zachowywanie zasad savoir-vivre jest gwarantem dobrej atmosfery w szkole, w domu, na podwórku oraz….

Pierwszą oznaką zastosowania zdobytej na warsztatach wiedzy było kulturalne zachowanie wszystkich chłopców wobec Pań i Dziewczyn, które od tej pory przepuszczali w drzwiach. I tak trzymać, panowie! Uczniowie z ochotą brali udział w ciekawych zabawach i aktywnie uczestniczyli w rozmowach na temat dobrego zachowania, grzeczności i serdeczności, tolerancji i przyjaźni – czyli wartościach uniwersalnych potrzebnych każdemu człowiekowi, który chce być człowiekiem dobrym i szanowanym przez innych.

źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x