Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Otwarty w SP nr 2


W środowe popołudnie 20 lutego w progi naszej szkoły, przybyli niecodzienni goście, dzieci które rozpoczną u nas naukę w klasach pierwszych oraz oddziałach zerowych od 1 września 2019r.


Szczególnymi gośćmi imprezy byli również: pani Magdalena Staszewska – Naczelnik Wydziału Oświaty i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Mława oraz pani Grażyna Kujawska – przewodnicząca Rady Rodziców i pani Ewa Gniadek-Dudzińska – skarbnik Rady Rodziców.

Dzieci bawiły się wyśmienicie. Po występach artystycznych nastąpiły wspólne zabawy i harce. Przewodnikami po szkole  byli starsi uczniowie, którzy okazali się też pomysłowymi opiekunami.

Pani dyrektor Romana Olszewska przedstawiła ofertę edukacyjną szkoły i zaprosiła do zwiedzenia budynku.

źródło i fot. SP 2

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x