Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zastawił na psa wnyki. Potem bił go kijem


Przasnyska policja zajmie się zapewne nieco złożoną sprawą sąsiedzką. Jej podpadającym pod paragraf efektem, było zgłoszenie złożone przez jedną z mieszkanek Jednorożca. Poinformowała ona policję, że jej sąsiad  znęcał się nad jej psem poprzez ujęcie go w zastawione  w swoim ogrodzeniu wnyki oraz  bicie go kijem.


źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
3 lata temu

Normalnie w głowie się nie mieści ile tego bestialstwa jest wokół nas. Życzyć sobie tylko możemy, żeby takich osób które takie wypadki zgłaszają było jak najwięcej. Dziękuję Pani, która okazała serce dla biednego zwierzaka.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x