Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

Wszyscy już grają. Bramek nie brakuje
Do rozgrywania meczów kontrolnych ruszyły wszystkie ekipy z powiatu mławskiego. Po raz pierwszy w tym roku na boisko wybiegli m.in. reprezentanci Wkry Radzanów. Lider B-klasy zmierzył się na sztucznym boisku w Mławie ze swoją imienniczką z Bieżunia.

Spotkanie przyniosło aż dziewięć goli, lecz tylko dwa zdobyli podopieczni Zbigniewa Kalinowskiego. Na listę strzelców w konfrontacji z wyżej notowanym przeciwnikiem wpisali się Mateusz Kosiorek oraz osiemnastoletni Krzysztof Stryjewski.

Występujący także na B-klasowym poziomie (ostatni w tabeli) Żak Szreńsk rywalizował z Iskrą Narzym. Nasi gracze zdołali strzelić trzy bramki, niestety drugie tyle stracili. Bramki dla zespołu prowadzonego przez Marka Dobrowolskiego strzelili Konrad Kwilman, Paweł Rudnicki oraz testowany gracz.

Inna ekipa z działdowskiego okręgu czyli Polonia Iłowo była rywalem Mławianki. Czwartoligowcy dominowali od pierwszej chwili, w efekcie triumfowali aż 7:1. Hat-tricka skompletował Marcin Tomczak, dublet dołożył Maciej Rogalski, a sukces przypieczętowała młodzież, czyli Adam Brzozowski i Przemysław Cieślak.

A-klasowa Konopianka poległa 0:4 z wiceliderem okręgówki, Nadnarwianką Pułtusk. Porażkę ponieśli także reprezentanci Korony Szydłowo. Przegrali 4:5 ze Żbikiem Nasielsk – celnymi strzałami popisali się Konrad Różycki, Paweł Podlewski, Artur Gawęda i Jarosław Bartnikowski. Natomiast zawodnicy ze Strzegowa odnieśli premierową wygraną tej zimy. Pokonali 3:1 MKS Działdowo, a do siatki pocelowali Mateusz Tatkowski, Patryk Wierzbicki i Maciej Warecki.

Wyniki sparingów

Wkra Radzanów – Wkra Bieżuń 2:7, Żak Szreńsk – Iskra Narzym 3:6, MKS Mławianka Mława – Polonia Iłowo 7:1, Konopianka Konopki – Nadnarwianka Pułtusk 0:4, Korona Szydłowo – Żbik Nasielsk 4:5, GKS Strzegowo – MKS Działdowo 3:1.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500