Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poranił kompana siekierą. Jest aresztowany i ma poważne zarzuty


37-letni Mariusz N. mieszkaniec Strzegowa, który ciężko poranił siekierą swojego kompana, z którym razem imprezował, na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Ma postawiony zarzut usiłowania zabójstwa, za który grozi nawet dożywocie.

 – Mariusz N. zadał pokrzywdzonemu kilkanaście ciosów siekierą, powodując rany cięte i rąbane kończyn dolnych i górnych, wykrzykując przy tym, że pozbawi go życia, o czym zresztą był przekonany, że pozbawił. Pokrzywdzony zasłaniał się przed ciosami – mówi prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

Mławska policja i prokuratura nadal w tej sprawie prowadzi czynności. M.in. zasięgnie opinii z zakresu psychiatrii sądowej, biologii i genetyki, a także przesłucha świadków. Sam poszkodowany w stanie ciężkim przebywa w szpitalu w Ciechanowie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Myszolap
Gość
Myszolap

A gdzie ten człowiek nie mógł uciekać?? Patologia normalnie. Powinna go taka kara sama czekać co on zrobił konpanowi,bo więzienie jest zbyt dobrym rozwiązaniem.