Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Biblioteka apeluje do czytelników: „Zwróć książce dom”


Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa w Mławie wraz z filiami, w trosce o zbiory i czytelników oczekujących na długo przetrzymywane książki, ogłosiła akcję „Zwróć książce dom”.


Każda pierwsza środa miesiąca, począwszy od 6 marca, będzie dniem, kiedy biblioteka nie naliczy kar za niezwrócenie książek w regulaminowym terminie. Akcja trwa do końca 2019 roku i obejmuje książki wypożyczone w roku bieżącym oraz w latach ubiegłych. – Czytelniku! Odnieś książki do biblioteki – unikniesz konsekwencji finansowych, a z książek będą mogli skorzystać inni użytkownicy naszych placówek – apelują bibliotekarki.

Przypominamy, że Miejska Biblioteka Publiczna przy ulicy 3 Maja 5 jest czynna poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach 11.00-18.00, a w soboty od 9.00 do 16.00; Filia nr 1 przy ulicy Granicznej 39 – w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach 10.00 – 17.00, natomiast Filia nr 2 przy ulicy Sienkiewicza 13/14 – w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach 11.00-18.00.

źródło: MBP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x