Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To propozycja tylko dla honorowych


Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża przy Zespole Szkół nr 4 w Mławie im. Obrońców Mławy z Września 1939 r., ul. Warszawska 44a zaprasza osoby pełnoletnie do oddania krwi.

Akcja odbędzie się 27 lutego 2019 r.  (środa) w godzinach od 9:00 do 13:00 w budynku „Ekonomika”.

Zgłaszający się do oddania krwi powinien być osobą pełnoletnią, przygotować dokument tożsamości, który zawiera PESEL, oczywiście być zdrowym.

Organizatorzy zapraszają pełnoletnich uczniów szkół średnich, studentów oraz wszystkie inne osoby, które ukończyły 18 lat.

W dniu poboru krwi należy zjeść lekkie śniadanie, wypić około dwóch litrów wody. Na 24 godz. przed oddaniem krwi obowiązuje zakaz palenia papierosów oraz picia alkoholu.

źródło: Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500