Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Kolejny przypadek podejrzenia odry


Tym razem z podejrzanymi objawami do mławskiego szpitala w minioną sobotę zgłosił się 37 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mławskiego. To spowodowało uruchomienie standardowych procedur przez mławski sanepid.

Od chorego mężczyzny zostały pobrane próbki i wysłane do badań, w szpitalu utworzono punkt szczepień dla osób z najbliższego otoczenia chorego. Teraz trzeba czekać na wyniki badań, co potwierdzi lub wykluczy tę chorobę zakaźną. Według sanepidu do infekcji musiało dojść gdzieś poprzez zetknięcie się z inną osobą chorą.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500