Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Krasne w obiektywie ciechanowskich fotografików”. Galeria „13” zaprasza


Galeria „13” zaprasza na uroczysty wernisaż wystawy pt. „Krasne w obiektywie ciechanowskich fotografików”, który odbędzie się w piątek 1 marca br. o godz. 18 w Centrum Medycznym w Mławie ul. Żwirki 26.


Materiał wystawy jest pokłosiem  pleneru który miał miejsce w dn. 19 października 2018r. w Krasnym, w którym uczestniczyli członkowie Ciechanowskiego Klubu Fotograficznego (Zdzisław Smardzewski, Teresa Sokołowska, Bolesław Prus, Krzysztof Kowalski, Monika Stec, Grzegorz Małkowski, Ewa Stangrodzka-Kozłowska, Marek Zgliński i Tomasz Zawadzki), którzy na  starcie zwiedzili  park, kościół i stadninę- główny cel  pleneru konie. Obiekt bardzo wdzięczny ale trudny do sfotografowania. A efektem tej pracy jest 28 najlepszych  fotogramów. Prace te były prezentowane na wystawie poplenerowej w kościele i stadninie koni w Krasnym.

W czasie wernisażu  będzie można obejrzeć  zdjęcia, porozmawiać z  ich autorami, dowiedzieć  się więcej o plenerze, poznać historie i dzień dzisiejszy klubu. Posłuchać wierszy i piosenek o tematyce związanej z końmi. Nie zabraknie także konkursu, lampki szampana i słodkiego poczęstunku. Całą imprezę poprowadzi  Oliwia Szczepańska.

Wystawę można oglądać do 16 marca 2019r.

Serdecznie zapraszają prezes CKF Zdzisław Smardzewski i opiekun Galerii „13” Janusz Dębski.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x