Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bieg Wilczym Tropem już w najbliższą niedzielę


Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników biegania oraz osoby, które w nietuzinkowy sposób chciałyby złożyć hołd Żołnierzom Wyklętym, do udziału w tegorocznej edycji biegu Tropem Wilczym. Start już w tę niedzielę na mławskim stadionie.


IV edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym odbędzie się w niedzielę 3 marca 2019 r. Bieg na dystansie 1963 m rozpocznie się o godzinie 11:00, natomiast biuro zawodów będzie czynne od godziny 9:00. Uczestnicy będą mogli zapisać się tam na bieg oraz odebrać pakiety startowe wraz z numerami. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wspólne ognisko ok. godz. 11:30. Zapraszamy!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x