Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Siekierezada” w Strzegowie


fot. ilustracyjne


Policja ustala okoliczności bójki do jakiej doszło w miniony piątek w Strzegowie. Ranny w niej został 41-letni mężczyzna,  który odniósł poważne obrażenia nóg, zadane najprawdopodobniej siekierą. Mężczyzna trafił na stół operacyjny szpitala w Ciechanowie.

– W tej sprawie został zatrzymany mężczyzna w wieku około 40 lat, który jest podejrzany o popełnienie tego czynu. Obecnie trwają dalsze czynności policji, gdyż dotychczas nie było możliwości przesłuchania pokrzywdzonego, który przebywa w szpitalu w Ciechanowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia mogło dojść przy użyciu siekiery, prawdopodobnie na terenie jednej z prywatnych posesji. Policję o zdarzeniu powiadomił szpital – podaje KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x