Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

ZS nr 1. Poloneza czas zacząć!


Cztery klasy maturalne Zespołu Szkół Nr 1, czyli popularnej „Budowlanki” bawiły się wczoraj na swoim balu studniówkowym.  Tak jak nakazuje wieloletnia, szkolna tradycja rozpoczęli go polonezem.

Jolanta Karpińska podziękowania


Zanim jednak zabrzmiały pierwsze takty „chodzonego” kilka słów do uczniów, rodziców i nauczycieli skierowała dyrektor Urszula Makowska.

– Oczywiście, że tak piękna uroczystość wymaga by ja uczcić pięknym strojem. Bo to też tradycja,  bo to kultura. Ale tak naprawdę to przychodzi wam droga młodzieży zmierzyć się ze światem i swoimi marzeniami – mówiła dyrektor.

Życzenia maturzystom złożył również starosta Jerzy Rakowski. Młodzież również podziękowała staroście, dyrekcji, swoim wychowawcom, nauczycielom i rodzicom wręczając im kwiaty. Po tej części oficjalnej korowód rozpoczął poloneza, po nim uczniowie poprosili do walca swoich gości. Potem już tylko był czas na pamiątkowe, klasowe fotografie i świetną zabawę.

JK.

« 1 z 9 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Tancerz
Gość
Tancerz

Wokalista to jakiś koszmar

SASZA
Gość
SASZA

Brać się za naukę a nie tylko balety.Na wszystkich nie urobimy.

jaroslaw
Gość
jaroslaw

Nikt tak pieknie nie wygladał jak soreczka joanna. Niestety to tylko pozory.