Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: Mława. Wstrzymany ruch kolejowy, auto na torach


Jak się dowiedzieliśmy, w Mławie na ul. Płockiej w okolicach starego wiaduktu, na torach kolejowych znajduje się samochód osobowy. Ruch kolejowy został wstrzymany. Na miejscu działania prowadzi policja i straż.

Aktualizacja 23.02, godz. 22:00

Trwają poszukiwania kierowcy pojazdu, który wjechał na tory. Policja wyklucza wersję, że pojazd spadł z wiaduktu, choć nadal trwają ustalenia, w jaki sposób auto wjechało na tory. Na miejscu jeszcze pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza. Pojazd już jest uprzątnięty z torowiska. Specjalna ekipa PKP z Ciechanowa sprawdza stan techniczny torowiska, wszystko wskazuje na to, że pojazd nie poczynił poważniejszych uszkodzeń i ruch kolejowy wkrótce zostanie przywrócony.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Konstanty
Gość
Konstanty

Skoda Rapid Spaceback – dobrze widze?

Media
Gość
Media

O co chodzi auto na torach ojej.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Pojechał [wymoderowano] a tu masz już cała Mława wie