Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
meblolux

Dziś żałoba na terenie Mławy


W związku ze śmiercią Honorowego Obywatela Miasta Mława prof. dra hab. Ryszarda Juszkiewicza, w dniu jego pogrzebu – w sobotę 23 lutego 2019 r. – od godz. 7:00 do 17:00 na terenie Mławy będzie obowiązywała żałoba.W tym czasie na budynkach zajmowanych przez Urząd Miasta Mława oraz miejskie jednostki organizacyjne będą opuszczone do połowy flagi Miasta Mława oraz wywieszone flagi państwowe z kirami. Żałoba na terenie miasta zostaje wprowadzona na mocy zarządzenia nr 43/2019 Burmistrza Miasta Mława.

Przypominamy, że uroczystości pogrzebowe profesora Ryszarda Juszkiewicza rozpoczną się w sobotę 23 lutego o godz. 12:00 w kościele pw. Świętej Trójcy w Mławie.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Krystek
Gość
Krystek

Tak szczególnie na ul. Chrobrego pod Planetą, przyjdźcie wieczorem to zobaczycie jak z tej żałoby młodzi ludzie będą lać się po mordach

Logika
Gość
Logika

Jeżeli czytalbyś ze zrozumieniem to żałoba trwała od 7 do 17…