Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czarny Huawei znaleziony w Strzałkowie do odbioru na policji


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli telefon komórkowy m-ki Huawei, koloru czarnego. Przedmiot znaleziono w miejscowości Strzałkowo – na ulicy.

Policja apeluje do osoby, które rozpoznała na zdjęciu należący do niej utracony przedmiot o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 023/ 654 72 00, 023/654 72 13  lub tel. kom. 519 035 285.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Człowiek z pgr-ru
Gość
Człowiek z pgr-ru

O pseegerusy nie gwizdy na chlanie???
Respekt dla znalazcy