Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jurkiewicz blisko powtórki. Błysk Pydyna


Już w sobotę 23 lutego poznamy triumfatora tegorocznej edycji Grand Prix w tenisie stołowym o puchar dyrektora MOSiR-u Mława. Wszystko wskazuje na to, że po końcowy sukces sięgnie Kamil Jurkiewicz.


Dominacja mławianina nie jest przypadkowa, choć w tym sezonie nie tak okazała, jak w poprzednich edycjach imprezy. Rywale mocno naciskali i kto wie, jak potoczyłaby się rywalizacja, gdyby Adam Pydyn i jego imiennik Wronowski wzięli udział w większej liczbie turniejów. Pierwszy zaliczył dwie absencje, drugi aż trzy.

Jurkiewicz triumfował dwa razy, za to przewyższał resztę stawki pod względem regularności. Nigdy w żadnych z siedmiu rozegranych zawodów nie wypadł poza czołową czwórkę. Nie inaczej było w obu lutowych bataliach.

Dwukrotnie plasował się na czwartych pozycjach. W sobotę 9 lutego najlepszy okazał się Wronowski, natomiast tydzień później triumfował Pydyn. W finale pokonał Macieja Sieradzkiego, dzięki temu zbliżył się do niego w klasyfikacji generalnej. Strata punktowa jest jednak duża – wynosi pięćdziesiąt pięć oczek.

Ostatni turniej Grand Prix odbędzie się w sobotę 23 lutego na sali SP nr 6. Początek godz. 10.

Klasyfikacja generalna Grand Prix po siedmiu turniejach: 1. Kamil Jurkiewicz 530 pkt., 2. Marcin Łączyński 485, 3. Maciej Sieradzki 425, 4. Adam Pydyn 370, 5. Adam Wronowski  350, 6. Waldemar Sosnowski 200, 7. Mirosław Krajewski 280, 8. Krystian Waszak 260, 9. Wojciech Sieradzki 245, 10. Wojciech Pogorzelski 240.

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x