Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Asp. Rafał Gołębczyk  i mł. asp. Arkadiusz Rudnicki najpopularniejszymi dzielnicowymi


Znamy wyniki X edycji konkursu Najpopularniejszy Dzielnicowy. O to zaszczytne miano rywalizowało 7 dzielnicowych z Mławy oraz 9 z terenu powiatu mławskiego. Popularność dzielnicowego to ważne kryterium oceny jego współpracy z mieszkańcami. Już po raz kolejny na terenie pow. mławskiego konkurs prowadzony był w formie plebiscytu facebookowego. Głos można było oddać także mailowo. W głosowaniu wzięło udział  3 370 internautów.


Konkurs trwał od 2 do 31 stycznia. Jedynym kryterium oceny, były głosy oddane przez internautów. Laureatami konkursu mogło zostać tylko dwóch funkcjonariuszy, najwyżej ocenianych przez mieszkańców miasta i wsi. Konkurs na terenie pow. mławskiego odbył się w formie plebiscytu na facebooku. Zainteresowani mogli także głosować na swojego dzielnicowego, wysyłając wiadomość pocztą e-mail na adres mławskiej komendy. Poza  wskazaniem dzielnicowego, którego praca zasługuje na wyróżnienie, osoby głosujące w konkursie mogły wpisać swój komentarz, dotyczący pracy dzielnicowego oraz poczucia bezpieczeństwa, oto niektóre z nich, w tym także humorystyczne:

„Bardzo dobry człowiek i policjant”
„Super dzielnicowy. Przyjazny, pomocny i kompetentny…”
„Konkretny i skuteczny dzielnicowy.”

Silna ręka sierżanta Rudnickiego. PAMIĘTAM
„Policjant z klasą.”                 

Porządna jednostka!”
Niepodważalny Autorytet”
„Policjant, który szanuje innych. Trzymam kciuki”
„Jeden z nielicznych do których można mieć szacunek prawdziwy policjant”

„Dzień dobry, jestem rodowitą mławianka, chciałabym bardzo podziękować Policjantom za okazaną mi pomoc i zainteresowanie w trudnych momentach zaistniałych w moim życiu. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona.”

21 lutego, w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się podsumowanie konkursu z udziałem zaproszonych gości m.in. starosty Jerzego Rakowskiego i zastępcy burmistrza Janiny Budzichowskiej. Laureatami konkurs zostali:

 na terenie miasta –  asp. Rafał Gołębczyk (478 głosów),

na terenie gmin powiatu – mł. asp. Arkadiusz Rudnicki (343 głosy).

W jaki sposób najpopularniejsi dzielnicowi zapracowali na uznanie mieszkańców?

Jak zgodnie podkreślają, to dzięki zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów mieszkańców i zrozumieniu  potrzeb społecznych dotyczących bezpieczeństwa. Ważny jest też uśmiech, życzliwość, zwykła rozmowa, umiejętności słuchania. Służba obchodowa ma ogromne znaczenie – kiedy można podejść i porozmawiać z mieszkańcami, zapytać o bieżące sprawy na osiedlu – o to czy sąsiad już nie dokucza, czy nikt obcy nie kręci się pod blokiem itp.  Dzielnicowi dziękują za wszystkie „polubienia” –  to dla nich duża motywacja do dalszego działania.

Dzielnicowym GRATULUJEMY!

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Matka
Matka
2 lata temu

Pan Rafal czlowiek w mundurze nie jakis cwaniak ktory mysli ze mundur to jego moc i sila. Kiedys byl dzielnicowym w naszej gminie i bardzo mi pomogł. Zawsze mial czas zeby doradzic pomoc. Czlowiek z duzym sercem i rozumem. Traktuje kazdego z szacunkiem. Gratulacje i powodzenia.

Max
Max
2 lata temu

kto to jest ta wysoka chuda?

Mohammed
Mohammed
2 lata temu
Reply to  Max

Szefowa na szrenskim komisariacie super babka

mwa
mwa
2 lata temu

Policja … połowa w ciąży spożywczej 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x