Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zostali zatrzymani ze środkami odurzającymi


We wtorek 19 lutego, na ulicy Napoleońskiej w Mławie policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn mieszkańców pow. mławskiego oraz osobę nieletnią, którzy posiadali przy sobie susz roślinny oraz biały proszek w ilości porcji handlowej.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Ponadto w użytkowanym przez nich pojeździe marki Skoda Oktawia ujawniono również porcje handlową suszu marihuany, białego proszku, wagę, fifki z osadem oraz młynek ze śladowymi ilościami suszu roślinnego. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x