Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zatrzymali 6 dowodów rejestracyjnych i jedno prawo jazdy


Zakończyły się policyjne działania pod nazwą „TRUCK-BUS”. Policjanci skontrolowali 47 pojazdów w tym 2 autokary i 24 samochody ciężarowe. 1 kierującemu po alkoholu uniemożliwiono dalszą jazdę. Działania są podejmowane na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W ramach działań „TRUCK-BUS”, które rozpoczęły się we wtorek 19 lutego już o 6.00, a zakończyły późnym wieczorem, policjanci sprawdzali m.in. stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących, realizację czasu pracy i odpoczynku oraz posiadane uprawnienia. W wyniku prowadzonych działań mundurowi zatrzymali łącznie 6 dowodów rejestracyjnych pojazdu i 1 prawa jazdy.

Celem strategicznym niniejszej akcji było przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa w dziedzinie transportu drogowego oraz w zakresie przewozu osób i rzeczy. Wzmożone kontrole niewątpliwie przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze apelują o zdjęcie nogi z gazu i włączenia myślenia na drodze. Warunki atmosferyczne o tej porze roku są bardzo zmienne i zaskakujące.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik  KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500