Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wpadli z amfetaminą, marihuaną i Extasy


fot. ilustracyjne

elektryk Mława
Reklama


W środę 20 lutego,  ok godz. 11:30 na ulicy Sienkiewicza w Mławie policjanci zatrzymali 27 letniego mężczyznę mieszkańca pow. mławskiego, który posiadał przy sobie 3 zawiniątka foliowe z zawartością substancji psychotropowej – amfetaminą.

Również 20 lutego na ul. 18 stycznia, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego, zatrzymali 20 letniego mężczyznę i 26 letnią kobietę, mieszkańców pow. mławskiego, którzy posiadali przy sobie środki odurzające w postaci: amfetaminy, marihuany oraz tabletek Extasy. Ponadto w miejscu zamieszkania w/w ujawniono torbę foliową z zawartością suszu roślinnego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ruda
Ruda
1 rok temu

Popieram. Brawo dla Policji

Bez nałogów
Bez nałogów
1 rok temu

Bardzo dobrze , wszystkich wyłapać i nafaszerowac tym gównem …

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x