Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rochoń po raz trzeci. Najlepszy także w grze podwójnej


Badmintoniści po raz trzeci zawładnęli obiektem Mławskiej Hali Sportowej. W rozegranych w niedzielę 17 lutego kolejnych zawodach  z cyklu Grand Prix Mławy walczyło tuzin śmiałków. Rywalizowali w dwóch kategoriach.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Zmagania zdominował całkowicie Dariusz Rochoń. Singlowe potyczki gracz z Działdowa przeszedł jak burza – w fazie grupowej nie oddał konkurentom nawet seta. Kapitalną serię kontynuował także w fazie pucharowej. W półfinale poradził sobie z Leszkiem Dobkowskim, natomiast w finale pokonał 2:0 Romana Mieżejewskiego. W premierowej partii oddał przeciwnikowi z Ostrołęki zaledwie trzy punkty.

Dwaj ostrołęczanie finiszowali na dwóch kolejnych miejscach. Obok Mieżejewskiego na podium uplasował się Mariusz Bacławski. Na siódmej pozycji finiszował najlepszy gracz z Mławy, Robert Szulejewski.

Badmintoniści walczyli także w deblu. Rochoń ponownie odegrał najważniejszą rolę – wspólnie z mławianką Agnieszką Rozwadowską stworzyli duet nie do przejścia. Tuż za ich plecami finiszowali Krzysztof Dudkiewicz oraz Robert Szulejewski z Mławy. Trzecie miejsce przypadło wspomnianym już wyżej zawodnikom z Ostrołęki

Kolejne zawody Grand Prix odbędą się w niedzielę 24 marca.

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x