Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedstawienie „Dziadek stołek i rosołek” specjalnie dla dziadków


Trochę spóźnione ale bardzo szczere życzenia złożyły przedszkolaki z Wieczfni Kościelnej swoim babciom i dziadkom. Dzieci wystąpiły w przedstawieniu pt. „Dziadek stołek i rosołek”, zatańczyły do piosenki „Orkiestry Dęte” oraz zaśpiewały wzruszającą piosenkę dla kochanych dziadków. A wszystko to właśnie z okazji Dnia Babci i Dziadka,  bo w serduszkach przedszkolaków zajmują oni bardzo ważne miejsce. Na zakończenie wnuki wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki i zaprosiły wszystkich do wspólnego walczyka.

źródło i fot.: nadesłane

oprac. red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments