Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Joker Mława „obłowił się” w Przasnyszu!


Piłkarze amatorskiego zespołu Joker Mława bardzo godnie zaprezentowali nasze miasto na turnieju charytatywnym „Gramy dla Łukasza” w Przasnyszu w ostatnią niedzielę (17 lutego). Zdobyli puchar za 2 miejsce w stawce 20 zespołów. Dodatkowo udało się również zdobyć kilka nagród indywidualnych.


Zawodnicy Jokera kontynuują znakomitą passę. To kolejny turniej w ostatnim okresie gdzie stanęli na podium. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu wygrali turniej towarzyski w Szydłowie, gdzie w pokonanym polu pozostawili 6 innych lokalnych ekip a statuetkę MVP turnieju zdobył Zbigniew Krystkiewicz.

Tym razem ekipa z Mławy przystąpiła do dość. mocno obsadzonego turnieju w Przasnyszu. Do rywalizacji przystąpiło 20 z planowanych 24 ekip,w tym drużyny z Ciechanowa, Makowa Mazowieckiego, Pułtuska, Przasnysza i okolic. Cały dochód z turnieju przeznaczony został na leczenie i rehabilitację Łukasza Rumińskiego.

Piłkarze Jokera rozpoczęli rywalizację w grupie od 2 zwycięstw. W pierwszym meczy pokonali ekipę Weteranów 2-0 (bramki Z. Krystkiewicz, K.Różycki). W drugim spotkaniu okazali się lepsi od zespołu Alcatras. Wygrali 3-1 (Z. Krystkiewicz, M. Jeziorski, K. Różycki. ) Niestety w kolejnym musieli uznać wyższość zespołu z Ciechanowa Green Team. Przegrali 2-1 tracąc bramkę w ostatnich sekundach spotkania (K. Dąbrowski). W ostatnim meczu, decydującym o wyjściu z grupy, pokonali faworyta gospodarzy zespół Czarki 1-0 po golu niezawodnego Macieja Jeziorskiego.

W ćwierćfinale ekipa z Mławy trafiła na kolejnego faworyta gospodarzy – ekipę 2 Ośrodka Radioelektronicznego. Po zaciętym meczy padł wynik 2-2. (Z. Krystkiewicz, M. Jeziorski). W karnych lepsi okazali się zawodnicy z Mławy wygrywając 3-1. Jedenastki pewnie wykonali: Maciej Jeziorski, Krzysztof Dąbrowski i Konrad Różycki.

W półfinale doszło do rewanżu z ekipą z Ciechanowa. Tym razem mławianie zdecydowanie przeważali. Prowadzili już 3-0. W koncówce stracili wprawdzie 2 bramki ale i tak awansowali do finału (Z. Krystkiewicz 2, K. Różycki.).

W finale zawodnicy z Mławy prowadzili wprawdzie 1-0 po golu Krzysztofa Dąbrowskiego. Niestety później dość szybko stracili 3 bramki. Udało się jeszcze wrócić do gry strzelając kontaktowego gola (Konrad Różycki) ale to było za mało i mławianie musieli uznać wyższość drugiej ekipy gospodarzy – Czarki II.

Jak już wspomnieliśmy nasza ekipa zdobyła kilka nagród indywidualnych. Maciej Jeziorski zdobył drugie miejsce w konkursie strzałów w poprzeczkę. Kapitan Zbigniew Krystkiewicz dostał nagrodę MVP meczy finałowego. Nagrodę rzeczową zdobył również bramkarz Tadeusz Oleszkiewicz. Dodatkowo Mateusz Krystkiewicz został jednym z laureatów w konkursie wykonywania rzutów karnych dla dzieci.

Joker Mława w turnieju w Przasnyszu reprezentowali: bracia Krystkiewicz – Zbigniew i Jarosław, Marek Kasprzak, Maciej Jezierski, Tadeusz Oleszkiewicz, Konrad Różycki, Krzysztof Dąbrowski, Krzysztof Stępka.

Wyniki grupowe:

Joker Mława – Weterani 2-0 (Z. Krystkiewicz, K. Różycki)

Joker Mława – Alcatras 3-1 (Z. Krystkiewicz, M. Jeziorski, K. Różycki)

Joker Mława – Green Ciechanów 1-2 (K. Dąbroswski)

Joker Mława – Czarki (M. Jeziorski)

1/4

Joker Mława – 2 Ośrodek Radioelektroniczny 2-2 (Z. Krystkiewicz, M. Jeziorski) karne 3-1 (M. Jeziorski, K. Dąbrowski, K. Różycki)

1/2

Joker Mława – Green Team Ciechanów 3-2 (Z. Krystkiewicz 2, K. Różcyki)

finał

Joker Mława – Czarki II 2-3 (K. Dąbrowski, K. Różycki)

źródło: Joker Mława

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x