Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wesprzyj 1% lokalne stowarzyszenia. Jest gotowa aplikacja do rozliczania PIT


Miasto Mława przystąpiło do projektu „Wspieraj lokalnie”, który polega na połączeniu promocji kampanii przekazywania 1 % dla lokalnych organizacji z rozliczaniem PIT-ów na terenie danej jednostki samorządu. Miasta Mława otrzymało możliwość efektywnego wsparcia organizacji pozarządowych posiadających status pożytku publicznego.

W ramach projektu Mława otrzymała dostosowany do naszych potrzeb innowacyjny program do rozliczania podatków – PITax.pl Łatwe podatki.

Spersonalizowana wersja programu zachęca użytkowników do przekazania 1 % lokalnym OPP.

Autorem programu jest Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Zachęcamy do skorzystania z programu oraz przekazanie naszym rodzimym organizacjom  pozarządowym OPP 1 % swojego podatku.

Wejdź na stronę aplikacji, kliknij w baner „Przekaż 1 % w Mławie” poniżej, rozlicz swój PIT i przekaż 1 % mławskim organizacjom.

Informacja ile trafiło środków do mławskich organizacji  z odliczenia 1 % w zeszłym roku – http://www.mlawa.pl/artykul/w-zeszlym-roku-trafilo-do-mlawskich-organizacji-pozarzadowych-z-1-prawie-165-tys-zl-warto

O tym jak przekazać środki z 1 %  w bieżącym roku w artykule – http://www.mlawa.pl/artykul/jak-przekazac-1-w-2019-roku-w-czterech-krokach-mlawskie-organizacje-czekaja)

 

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500