Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spojrzenie na Chiny okiem mławianina


Wszystkich ciekawych miejsc i zwyczajów Państwa Środka zachęcamy do zaglądania na kanał YouTube prowadzony przez rodowitego mławianina, który tam właśnie uczy się i mieszka. Dawid Kask, bo o nim właśnie mowa, może być w naszym mieście znany ze sceny MDK czy rekonstrukcji Bitwy pod Mławą. 


– Założyłem za to kanał na YouTube, na którym opowiadam o życiu w Chinach a także staram się przybliżyć moim widzom ten jakże odległy kraj. Kto wie, może ktoś z Państwa ma jakieś nurtujące go pytania nt. Chin czy Azji – postaram się odpowiedzieć. Zapraszam do najnowszego filmu nagranego w miejscowości Luoyang, gdzie spędziłem Chiński Nowy Rok (który zaczął się bagatela 2 tygodnie temu), a także do obejrzenia innych. Staram się publikować je co sobotę – zachęca autor.

My też zachęcamy do oglądania.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x