Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożegnanie i pogrzeb  prof. Ryszarda Juszkiewicza odbędzie się w sobotę


15 lutego 2019 r. w wieku 91 lat odszedł prof. dr hab. Ryszard Juszkiewicz, Senator RP I i II kadencji, Honorowy Obywatel Miasta Mława. Pożegnanie i nabożeństwo żałobne odbędą się w sobotę 23 lutego 2019 roku o godzinie 12:00 w kościele pw. Świętej Trójcy w Mławie (ul. Stary Rynek).


Odprowadzenie ciała zmarłego w kondukcie do grobu rodzinnego na cmentarzu parafialnym w Mławie (ul. 18 Stycznia) nastąpi bezpośrednio po nabożeństwie żałobnym.

Instytucje, które chciałyby wystawić poczty sztandarowe na uroczystość w kościele prosimy o przekazanie informacji do ratusza, do środy 20 lutego br., do godziny 16.00 (e-mail: [email protected], tel. 23 654 33 82, wew. 410).

Zarówno osoby prywatne jak i instytucje prosimy o przesyłanie kondolencji na adres Urzędu Miasta Mława, drogą mailową ([email protected]) lub pocztą tradycyjna (Urząd Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława). Ze względów organizacyjnych nie będzie możliwe przekazywanie osobistych kondolencji rodzinie po uroczystości pogrzebowej.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o datki do puszek mławskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym (ewentualnie wpłaty na konto: 95 1060 0076 0000 4212 5000 0354).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x