Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji 100-lecia powstania Policji. Mławscy policjanci na podium


16 lutego w Ciechanowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Zwycięzcą turnieju została drużyna z KPP w Pułtusku, drużyna KPP Mława zajęła III miejsce. 


24 lipca 1919 roku Sejm Ustawodawczy uchwalił Ustawę o Policji Państwowej. W związku z 100 rocznicą powstania Polskiej Policji Państwowej, Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie wspólnie z Zarządem Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów zorganizowali Halowy Turniej Piłki Nożnej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji z/s w Radomiu insp. Tomasz Michułka.

Drużyny z komend powiatowych w Ciechanowie, Mławie, Żurominie, Płońsku, Przasnyszu, Pułtusku i komendy miejskiej w Ostrołęce oraz drużyna z Urzędu Miasta w Ciechanowie, walczyły o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Turniej został rozegrany w dwóch grupach, w początkowej fazie zostało rozegranych 12 meczów, następnie zostały rozegrane dwa mecze w półfinałach. Drużyny z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, Mławie, Żurominie i Płońsku walczyły o wejście do finału Turnieju. Walka o V miejsce rozegrała się pomiędzy drużyną z KPP w Ciechanowie a drużyną z UM w Ciechanowie. Ostatecznie w rzutach karnych wygrała drużyna z policji. Tym samym UM uplasował się na VI miejscu. O III miejsce mecz rozegrały drużyny z KPP w Mławie i z KPP w Płońsku. O I miejsce walczyły drużyny z KPP w Pułtusku i KPP w Żurominie.
Rozgrywki zakończyły się następująco:

I miejsce – KPP w Pułtusku
II miejsce – KPP w Żurominie
III miejsce – KPP w Mławie

IV miejsce- KPP w Płońsku
V miejsce – KPP w  Ciechanowie
VI miejsce- UM w Ciechanowie
VII miejsce- KMP w Ostrołęce
VIII miejsce – KPP w Przasnyszu

Najlepszym zawodnikiem Turnieju została: Sylwia Lubińska z KPP w Ciechanowie
Najlepszym Strzelcem Turnieju został: Maciej Watkowski z KPP w Żurominie
Najlepszym Bramkarzem Turnieju został : Kamil Nowicki z KPP w Mławie

oprac. red

źródło i fot. KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x