Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Brawo! Zawodnicy Senshi Team Fight&Sport na podium


W sobotę 16 lutego odbyła się IV edycja Otwartego Pucharu Polski Północnej Teakwondo w Olsztynku. Jak zwykle nasza ekipa nie zawiodła. Senshi Team Fight&Sport w składzie Gabriela Możdżonek, Jakub Możdżonek, Zuzanna Karpińska, Julia Pakuszewska, Alicja Sieczka, Oliwia Rykowska, Łukasz Kowalski, Olaf Łączyński, Piotr Paprotny zdobyli łącznie 8 medali.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie technicznym. Organizatorzy zapewnili świetną atmosferę i wysoki poziom rywalizacji pomiędzy zawodnikami. W turnieju brało udział ponad 140 zawodników z 10 klubów z całej Polski. Poniżej przedstawiamy osiągnięcia zawodników mławskiego klubu Senshi, których trenerem jest Artur Możdżonek.

Gabriela Możdżonek 2 miejsce walki soft kick 2 miejsc tempówki 3 miejsce walki semi contact Julia Pakuszewska 2 miejsce tempówki 3 miejsce walki soft Kick Zuzanna Karpińska 2 miejsce tempówki Łukasz Kowalski 3 miejsce tempówki Oliwia Rykowska 3 miejsce układy formalne Sport charakteryzuje się również tym, że nie wszystkim udaje się stanąć na podium. Gratulujemy pozostałym woli walki i czekamy na kolejny występ mławskich taekwondzistów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments