Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek w okolicach LG. Są osoby ranne


Do zderzenia trzech pojazdów doszło na skrzyżowaniu ulic abpa Nowowiejskiego, Nowej i Mechaników. Zderzyły się tam Ford Transit przewożący pracowników oraz osobowe Audi i dodatkowo jeszcze Toyota.

Na miejscu są dwa zastępy JRG Mława oraz zespół ratownictwa medycznego. Pomocy medycznej udzielono  dwom osobom, na razie nie wiadomo czy będzie konieczność ich hospitalizacji. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Cindy 26
Cindy 26
1 rok temu

Większe mandaty?!!! Skutek będzie taki że nie chcąc zapłacić 1000 zł będą wręczać 500 „bokiem”. Bo drogówka kokosów przecież nie zarabia… A takich bezwzględnych co nie lubią „dorobić” szukaj jak księdza z prawdziwego powołania albo lekarza który za swoją podstawową pensję myśli tylko jak uratować komuś życie i ile badań i skierowań wypisać. Co nie oznacza że takich w ogóle nie ma…

jaa
jaa
1 rok temu

Do Inny. Przesadzam ze zmianą pierwszeństwa?To jak zatrzymać pędzących?Nie stosujących się do przepisu ograniczenia do 30 km /h? Przy Szpitalnej i PCK jest znak STOP- u i to działa, wypadków nie ma , a były często. Jak ktoś tego nie rozumie, to niech nie zabiera głosu.

Inny.
Inny.
1 rok temu
Reply to  jaa

Tak przesadzasz ze zmiana pierwszeństwa ! A co to zmieni jak sama mówisz, że kierowcy nie stosuja się do zasad i znaków w ruchu drogowym ? Wniosek jeden widocznie mandaty są za niskie. Gdyba taki kierujacy zapłacił mandat tysiąc albo i więcej za nie stosowanie się do przepisów ruchu drogowego to może na jakiś czas starałby się ich przestrzegac. No i więcej policjantów ale bezwzględnych ściagajacych nawet najdrobniejsze wykroczenia drogowe. A co do podanego przez ciebie skrzyżowania to niedawno doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Po pierwsze wolniej i zachować zasadę ograniczonego zaufania.

Irina
Irina
1 rok temu

Te „lotne taksówki pracownicze” latają po Mławie dosłownie wiec nic dziwnego ze nie wyhamowała. To była tylko kwestia czasu… – a tam jest ograniczenie do 30km/h no ale jak chce się zrobić 5 kursów do centrum i z powrotem w 5 minut to „trzeba latać”.

h13
h13
1 rok temu
Reply to  Irina

Może i „latają”, ale zwróć uwagę na to, iz w tym przypadku to akurat miała pierwszeństwo, więc…

Z Nowej
Z Nowej
1 rok temu

Czy mogę zgłosić potrącenie psa ? Ma przetrąconą łapę i trochę kuleje.

Sebek
Sebek
1 rok temu

Nikt nie był ramnny.. Czemu takie bzdury piszecie. To tylko mała stłuczka a piszecie jakby samolot się rozbił. To ma być wiarygodną informacja ?

jaa
jaa
1 rok temu

Nie pierwsze i oby ostanie- szkoda ludzi. Ulice ;Mechaników i abpa Nowowiejskiego powinny być z pierwszeństwem przejazdu, gdyż ograniczenie do 30/km na Nowej nie działa. Postawić znak STOP przy Nowej i Działdowskiej(rozwiązanie jak przy Szpitalnej) lub znależć środki na budowę ronda. Na wyjazd z ulic Mechaników i I abpa Nowowiejskiego czeka się bardzo długo inie dziwi mnie to , co zaszło

Inny.
Inny.
1 rok temu
Reply to  jaa

Chyba przesadzasz ze zmianą pierwszeństwa. Wystarczy stosować się do obowiązujących znaków i zasad ruchu a jak ktos jest beztalenciem komunikacyjnym to niestety takiemu nic nie pomoże.

h13
h13
1 rok temu
Reply to  jaa

Popieram, pomysł dobry.
Niestety nie ma środków na budowę ronda w samym środku miasta, a mowa tutaj.

Mechanik
Mechanik
1 rok temu

wypadek?
chyba kolizja

h13
h13
1 rok temu

Chociaż godzinę byście podali

Anastazja
Anastazja
1 rok temu
Reply to  h13

Po 16:00

h13
h13
1 rok temu
Reply to  Anastazja

Dzięki @Anastazja.