Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sześć krążków Płetwala w Mogilnie. Liderką Butryn


Po feriach zimowych reprezentanci mławskiego Płetwala wrócili do rywalizacji z ogromnym animuszem. W sile siedmiu osób przystąpili do ogólnopolskich zawodów rozgrywanych na basenie w Mogilnie.

Najwięcej powodów do radości miała Amelia Butryn. Na 100 metrów stylem dowolnym nie dała żadnych szans rówieśniczkom urodzonym w 2008 roku. Złoto opromieniła rekordem życiowym – popłynęła blisko dwie sekundy  szybciej, niż we wcześniejszym rekordowym wyścigu.

Na 100 metrów klasykiem sięgnęła po srebro. Ten wynik powtórzyła w sztafecie 4×50 metrów stylem dowolnym. Wspólnie z klubowymi koleżankami Gabrielą Rachubą, Kają Kamińską i Zuzanną Deręgowską musiały uznać wyższość jedynie konkurentek z bydgoskiej Piętnastki.

Zuzanna nie próżnowała też w indywidualnym występie. Na 100 metrów stylem dowolnym finiszowała na trzecim miejscu. Na podium przebił się również Patryk Kaliszewski. Na 100 metrów grzbietowym wywalczył tytuł wicemistrzowski. Natomiast na tym samym dystansie, tyle że w klasyku, był trzeci.

Dokładne wyniki mławian można prześledzić na stronie http://live.megatiming.pl/predki/2019/02_09_mogilno/index.html

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500