Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kącik gier planszowych w Zespole Placówek Oświatowych  w Szreńsku


Kiedy na dworze jest zimno, czas najczęściej spędzamy w ciepłych pomieszczeniach. Zima nie powinna być jednak przeszkodą do bycia aktywnych fizycznie i umysłowo.


Uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Szreńsku znaleźli na to sposób. W ramach konkursu   uczniowie  klas 1-4 wspólnie z panią Pauliną Kruszewska utworzyli kącik gier planszowych  w szkole. Dzięki czemu  uczniowie na przerwach mogą zająć się wspólną zabawą, wykazać się kreatywnością oraz wyrazić swoją  artystyczną duszę.

Uczniowie własnoręcznie stworzyli gry planszowe oraz podłogowe. Na ścianach zawisły katy do wyrażania swojego samopoczucia. Kącik gier działa zaledwie od tygodnia a już można zaobserwować jakim powodzeniem się cieszy- tłumy dzieci na przerwach i zainteresowanie grami przerosło oczekiwania samych tworzących. Uczniowie biorący w przygotowaniu kącika otrzymali nagrody za wykazanie się kreatywnością i estetyką wykonania.

źródło i fot. ZPO Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub R.
Jakub R.
4 lata temu

Co prawda może ta gra nie jest dla dzieci, ale bawi, uczy i dostarcza świetnej zabawy: Penny Dreadfun – duchy, demony, dickensy – super polecamy ❤️

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x