Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal maturalny ZS nr 4


Tradycji stało się zadość również w Zespole Szkół nr 4 , popularnie zwanym w Mławie „Ekonomikiem”.  Uczniowie klas maturalnych symboliczne już 100 dni, które dzielą ich od egzaminu maturalnego uczcili balem, w wyjątkowo uroczystej i rozbudowanej formie. Był pięknie zatańczony polonez, walc w wykonaniu uczniów oraz jako pierwszy taniec zatańczony wraz z nauczycielami i gośćmi. Była też świetna i radosna zabawa.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Tegoroczni maturzyści byli ciekawi i pytali, jak bawili się na swoich studniówkach pan i pani dyrektor, wychowawcy a także ich rodzice. Wyrazem wdzięczności za trud nauki i wychowania były wręczone nauczycielom i rodzicom kwiaty.  Z tego maturalnego balu na pewno pozostaną piękne wspomnienia i pamiątkowe, klasowe zdjęcie.

JK.

« 1 z 8 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
4 lata temu

To chyba najładniejsza mławska studniówka 🙂

ZS4
ZS4
4 lata temu
Reply to  Mławianka

Dziękujemy 🙂 Staramy się.

z bliska
z bliska
4 lata temu

najlepsi !!! mieli studniówkę na jaką zasłużyli, na najlepszej sali, wyjątkowa sala a nie tam jakaś z drabinkami w tle 🙂

Joanna
Joanna
4 lata temu

Super wykonanie walca z wykorzystaniem utworu Korteza – gratulacje

Monia
Monia
4 lata temu

Co to za sala?

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  Monia

Komorniki. Piękna sala, świetna obsługa, pyszne jedzenie. To był dobry wybór.

Gość
Gość
4 lata temu

Ekonomik jak zwykle: Klasa!

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x