Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezwykłe walentynkowe wyznanie


Zapewne jeszcze do dziś zobaczyć można w okolicy miejscowości Dąbek niezwykłe walentynkowe wyznanie. Jadąc drogę od krajowej „siódemki” nowo przebudowaną drogą nie sposób nie zauważyć tuż przed Dąbkiem dużych plansz z napisem „Kocham Cię” i czerwonym serduszkiem.

Wykonane z twardej tektury plansze z pojedynczymi literami malowanymi sprayem na czerwono i czarno przymocowane są do palików drzewek posadzonych za rowem wzdłuż drogi. Co prawda autor tego niezwykłego wyznania nie podpisał się, ale chyba śmiało można przyjąć, że ta Walentynka, do której jest to adresowane wie od kogo ono pochodzi.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
ROGACZ
Gość
ROGACZ

ŚWIEŚ TO WIEŚ

Leszek Nowak
Gość
Leszek Nowak

Piękne 🙂

Pani
Gość
Pani

NO JA GDYBYM WIEDZIAŁA ZE TO JEST ZROBIONE WŁAŚNIE DLA MNIE BYŁABYM BARDZO SZCZĘŚLIWA NIESTETY MOJEGO PARTNERA NA TAKIE ODWAŻNE WYZNANIA NIE STAĆ ☹️☹️

Bobek
Gość
Bobek

Pewnie z drugiej strony drzew nie było….. pomyślałeś nad tym Pjoter???

Pjoter
Gość
Pjoter

Pewnie nie było, masz rację.
Ciekawe co by ten ktoś zrobił gdyby w ogóle nie było drzew z jednej i drugiej strony?

24.05.2018
Gość
24.05.2018

Ważne że kobieta dla której było to zrobione ….dobrze o tym wie:-*:-*i codziennie przejeżdżając ta drogą będzie patrzeć na to…..

Anonimowo
Gość
Anonimowo

szkoda ze napisał od praej do lewej 😀

Ewelina
Gość
Ewelina

Dobrze jest napisane…. chyba nie jedzie autem do tylu :-/

Mac
Gość
Mac

Zdjęcie powinni zrobić od strony pola, wtedy byłoby dobrze

Pjoter
Gość
Pjoter

Powinien ustawić napis z drugiej strony drogi..