Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zamiast pięciu, dwa mecze. Oldboye ograli lidera


W szczątkowej formie wrócili do rywalizacji po blisko trzytygodniowej przerwie uczestnicy Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Zamiast pięciu zaplanowanych spotkań odbyły się zaledwie dwa. Emocje w jednym z nich stały na najwyższym poziomie.

Inaczej być nie mogło, skoro rywalizowały dwie czołowe ekipy rozgrywek. Otwarcie należało do Oldboyów, jednak lider nie zamierzał odpuszczać. Dwukrotnie wychodził na prowadzenie – najpierw 2:1, a potem 3:2.

Jednak taka zaliczka w futbolu, i to jeszcze w halowej wersji, okazuje się często bardzo krucha. Tak było i teraz, futboliści Jokera nie zatrzymali żywiołowo atakujących rywali. Mariusz Walczak i Maciej Rogalski odwrócili przebieg batalii. Obaj zaliczyli po dublecie. Dla pokonanych trafili Zbigniew Krystkiewicz, Sławomir Grablewski i Maciej Jeziorski.

W drugim meczu FC Kępa nie dała żadnych szans Easy Netowi. Honor przegranych uratował Marcin Karwowski, a dla zwycięzców trafili Karol Wałowski (2), Dawid Szwarc (2) i Marek Waśniewski.

VII kolejka (13 lutego): Oto zestaw par: ZTiR- Oldboy 2 – przełożony na poniedziałek 18 lutego, Czarna Elka – Light Team – przełożony, Easy Net – FC Kępa 1:5, Oldboy – Joker 4:3, Zielone Miasto – Marco – przełożony na poniedziałek 18 lutego

VIII kolejka (20 lutego): Czarna Elka – Marco, Zielone Miasto – Easy Net, Light Team – Oldboy 2, Joker – ZTiR, FC Kępa – Oldboy

Klasyfikacja strzelców: 13 – Paweł Olszewski (Oldboy II), 11 – Maciej Rogalski (Oldboy), 10 – Zbigniew Krystkiewicz (Joker), 9 – Mateusz Sokół (Marco), Karol Roniewicz, Jarosław Krystkiewicz  (Joker), Dawid Szwarc (FC Kępa).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Troglo
Troglo
1 rok temu

Kto jet głównym organizatorem życie kulturalnego w Mławie z wyżej wymienionych, bo w żaden sposób nie mogę skojarzyć i powiązać tych panów z kulturą.

Ble blu
Ble blu
1 rok temu

Mogłeś Jacku po raz kolejny nie drukować…. Też byłem na trybunach i uważam , że to nie pora dla dzieci na oglądanie meczu. A co do zachowania???? Emocje, walka stres… myślę że kilka minut po meczu wszystko wróciło do normy, poza wyłączonym prze tego Pana pseudo sędziego meczu…