Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To oni otrzymają nagrody na XVII Gali Sportu


Burmistrz Miasta Mława od 2002 roku nagradza najbardziej wyróżniających się sportowców, trenerów, drużyny, którzy w swoich dziedzinach osiągają mistrzostwo. Nagrody wręczane są na Gali Sportu, która jest podsumowaniem rywalizacji sportowej poprzedniego roku. Organizatorami tegorocznej Gali są Sławomir Kowalewski, Burmistrz Miasta Mława oraz Piotr Piwowarski, Przewodniczący Rady Sportu Miasta Mława.


W poprzednich latach wyniki poznawaliśmy dzięki głosowaniu on-line na stronie internetowej Miasta Mława z udziałem  mieszkańców – kibiców, w głosowaniu członków Rady Sportu oraz lokalnych dziennikarzy.
Jak co roku trenerzy klubów, prezesi organizacji sportowych o wytypowali najlepszych zawodników 2018 roku. Do pięciu kategorii zgłoszono 16 osób, którzy w swoich dyscyplinach sięgali po laury. I tak w poszczególnych kategoriach zgłoszono:  Dzieci i Młodzicy – 4 osoby, Junior Młodszy i Junior – 4 osoby, Senior i Weteran – 5 zawodników, Trener Roku – 3 osoby oraz jedną drużynę.
Ze względu na mniejszą niż w poprzednich latach liczbę kandydatów do Plebiscytu  członkowie Rady Sportu Miasta Mława oraz Burmistrz Miasta Mława zdecydowali, że zostaną uhonorowane wszystkie zgłoszone osoby, bez przeprowadzania Plebiscytu w drodze głosowania internetowego.

Podczas Gali zostaną wręczone również nagrody za „Sportową imprezę 2018 roku” oraz specjalne wyróżnienia burmistrza – „Pasjonat Sportu” oraz „Mecenas Sportu”.

Tegoroczna Gala została zaplanowano w dniu 25 lutego  (poniedziałek) o godz. 18.00 w Sali Kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Zapraszamy laureatów Plebiscytu z poprzednich lat, uhonorowanych tytułami Pasjonat Sportu oraz Mecenas Sportu, sportowców,  działaczy sportowych, trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców sportowców, ich przyjaciół oraz znajomych.

Podczas XVII Gali Sportu nagrodzeni zostaną:

Kategoria Dzieci i Młodzicy

 • Kornelia Balcerzak, Klub Sportowy „Zawkrze” Mława
 • Julia Błażkiewicz, Klub Pływacki „Płetwal” Mława
 • Jakub Wydra, Miejski Klub Sportowy „Mławianka” Mława
 • Zuzanna Karpińska, Akademia Sztuk Walk Senshi

Kategoria Juniorzy Młodsi  i Juniorzy

 • Paweł Kacper Jaworski, Mławskie Centrum Sportów Walki
 • Kacper Marciniak, Akademia Sztuk Walk Senshi
 • Alan Sadolewski, Klub Sportowy „Zawkrze” Mława
 • Jakub Szczepański, Klub Pływacki Płetwal Mława

Kategoria Senior i Weteran

 • Alfred Jóźwiak, Klub Sportowy „Zawkrze”Mława
 • Bartłomiej Kisiel, Akademia Sztuk Walk Senshi
 • Dominik Marlęga, Klub Sportowy „Zawkrze” Mława
 • Marcin Tomczak, Miejski Klub Sportowy „Mławianka” Mława
 • Rober Adam Wodzyński, Mławskie Centrum Sportów Walki

Kategoria Trener Roku

 • Michał Chlastosz, Klub Pływacki „Płetwal” Mława
 • Piotr Król, Miejski Klub Sportowy „Mławianka” Mława
 • Artur Możdżonek, Akademia Sztuk Walk Senshi

Gratulujemy!

Przypomnijmy jakich mławskich sportowców do tej pory nagrodzono w Plebiscycie na Sportowca, Trenera, Drużynę na przestrzeni ostatnich 16 lat:
http://www.mlawa.pl/artykul/plebiscyt-na-sportowca-i-trenera-roku

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Frank
Frank
2 lata temu

Ta Gala ustawka. Miłego dnia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x