Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Osiedle Młodych. 4 – letnie dziecko wtargnęło na ulicę


W czwartek, około godz. 11:30, Mława, ul. Osiedle Młodych, doszło do zdarzenia drogowego. 4 – letnie dziecko, po uprzednim wyrwaniu się z ręki matki, wtargnęło na ulicę zza zaparkowanego samochodu marki Fiat Panda i uderzyło w prawy błotnik prawidłowo jadącego samochodu osobowego marki BMW, który wykonywał manewr wymijania wyżej wymienionego pojazdu marki Fiat. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Ciechanowie – nie stwierdzono obrażeń. Trwają czynności policji.

źródło: st. tech. Klaudia Struzik

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
ttyy
Gość
ttyy

policja muława NIE REAGUJE NA LAMANIE praw pieszych NA CHODNIKACH spoko se parkujom !!! celowo przedrzeźniłem co bardziej zacne właściciele LYMUZYN…i mam zdjęcia dla redakcji jak piesi są spychani nawet na jezdnię zaledwie 100 metrów od komendy policji muława ! pod rozpędzone TIRy z wózkami głębokimi rodzice muszą popełniać wykroczenia nagłe wtargnięcie na jezdnię jest karalne nawet na pasach !!!

Michał
Gość
Michał

Na osiedlu zrobiło mi małe targowisko. Przejechać tamtędy w godzinach porannych to tragedia. Dodam również, że ludzie kończący pracę po godzinie 14 bądź 16 zrobili sobie z osiedla młodych objazd świateł. Nasza mała Marszałkowska,przy bloku 16-17 codziennie jest rajd przez łuk do Zielonych tarasów. Na szczęście do tej pory jeszcze nie doszło do żadnej tragedii. Ktoś powinien się tym zająć.

jareczek
Gość
jareczek

Mój pies jest mądrzejszy niż ten [wymoderowano]

Anonim
Gość
Anonim

Widać również, że Twój pies jest mądrzejszy od swojego właściciela.