Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławska straż szuka jednego chętnego do służby


Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie ogłasza nabór kandydatów do służby na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Wydziale Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczym. Poszukuje tylko jednego stażysty w służbie przygotowawczej.

Kandydat musi być obywatelem polskim, nie może być karany, posiadać zdolność psychiczną i fizyczną do pełnienia służby w straży i posiadać wykształcenie wyższe o kierunku przydatnym w straży.

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 22 lutego do godz. 15:30 w tutejszej komendzie osobiście lub przesłać pocztą.

Informacje o naborze uzyskać można telefonicznie pod nr. 23 654 35 72 wew. 126, szczegóły ogłoszenie na temat naboru znajdziesz TUTAJ

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławianka
Gość
Mławianka

ciekawe czyj syn ma już obiecane tam miejsce….

oSa
Gość
oSa

No może raczej czyj zięć …

Ludzie
Gość
Ludzie

Trzeba było się uczyć to też miałbyś szansę.