Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już jutro wielkie morsowanie!


Już jutro IX Zlot Foczek i Morsów nad Zalewem Ruda. Organizatorzy zapraszają i zwracają się z gorącą prośbą o kolorowe przebrania celem ocieplenia klimatu wydarzenia.

W bieżącym roku po raz pierwszy w historii zlotów „Lodołamaczy” Rada Powiatu Działdowskiego ufundowała dla największej grupy morsującej Puchar Przechodni.
Starosta działdowski ufundował również medale dla wszystkich uczestników oraz puchary dla najstarszych i najmłodszych foczek i morsów. Wójt gminy Iłowo – Osada ufundował gorący poczęstunek z ogniska i grilla, a także dyplomy i nagrody.

Wszystkich chętnych chcących wziąć udział w morsowaniu zapraszamy 16 lutego już od godziny 10.00 na teren Zalewu Ruda celem wypełnienia niezbędnych oświadczeń.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500