Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Barcontrol Mistrzem VI edycji ligi bowlingowej


W sobotę w kręgielni Planeta zostały rozegrane ostatnie ligowe mecze w bowling.

Beton Max podejmował Ubojnię Uniszki, która nie odniosła w tej edycji jeszcze zwycięstwa. Ranga meczu była wysoka, gdyż wygrana Beton Maxu dawała  im pewne miejsce na podium.

Świetnie w tym meczu zagrał Konrad Szymański rzucając 189 punktów. Tym wynikiem Konrad awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualne,j a co najważniejsze z drużyną Beton Max zdobył trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji. Mecz zakończył się wynikiem 605 do 655.

Joker który po ósmej kolejce  był liderem w ostatnim meczu podejmował mistrzów ubiegłej edycji Benex. Chodź Joker pewnie wygrał z Benexem 643 do 595, to nie zdołał zdobyć mistrzostwa. O jego zdobyciu zadecydował bezpośredni pojedynek z Barcontrolem, który zwyciężył  wcześniejszy pojedynek.

Mistrzostwo VI edycji ligi bowlingowej  zdobył Barcontrol, wygrywając swój ostatni mecz z Automyjnią 755 do 562. Zdobyciu  mistrzostwa pomogła drużyna Płetwala zatrzymując świetnie grający w tym sezonie zespół Eko. Ekipa Eko po przegranym meczu579 do 609 ostatecznie zajęła czwarte miejsce w lidze.

Drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął Krzysztof Przybyłko, natomiast miano najlepszego punktującego przypadło Pawłowi Koronowskiemu.

W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Ilona Koronowska druga była Agnieszka Goschorska , zaś trzecie miejsce zdobyła Ewa Szerszeń.

źródło i fot. Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500