Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zginął mercedes, próbowali też ukraść ciężarówkę


fot. ilustracyjne

Złodzieje samochodów znów w akcji. W Dalni ukradli osobowego Mercedesa, w Mławie próbowali dostać się do ciężarówki.

Jak podaje mławska policja  w dniach pomiędzy 2 a 4 lutego w Mławie na ul. Poziomkowej nieznany sprawca usiłował włamać się do kabiny pojazdu ciężarowego marki Opel Movano.  Podczas próby otwarcia pojazdu uszkodził wkładkę zamka w drzwiach od strony kierowcy.

W nocy z  10 na 11 lutego w Dalni  (gm. Strzegowo), nieznany sprawca, po uprzednim pokonaniu zamkniętych drzwi, dostał się do wnętrza pojazdu a następnie dokonał kradzieży samochodu marki Mercedes Benz GL 450 o wartości 45 tyś. zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500