Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uderzył dziewięciolatka pięścią w twarz


Jak podaje mławska policja w dniu 12 lutego około godz. 19.00 w okolicy ulic  Ordona i Sportowej w Mławie, nieznany sprawca w wieku 12 – 14 lat uderzył dziewięciolatka pięścią w twarz.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzony doznał otarć, rozcięcia naskórka i opuchnięcia prawego oka. Ponadto sprawca uszkodził mu okulary o wartości ponad 450 zł. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie – podaje KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławianka
Gość
Mławianka

To jest właśnie zachowanie dziecka, który przesiaduje na komputerze całe dnie.

bas
Gość
bas

Najlepiej wychodzi wychowywanie nieswoich dzieci…

.....
Gość
.....

Gimnazja zlikwidowane i od razu widać efekty.

Gosc
Gość
Gosc

W bloku na rogu Ordona i sportowej tam gdzie sklep meblowy bodzio są kamery. Wiec ustalenie napastnika nie powinno być trudne

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Gnojstwo chodzi po ulicach gdzie ojciec matka Znam rodziców ktorzy jeszcze powiedzą A NIECH SIĘ LEJE NIECH ODDA…..TO WINA RODZINY TAKIE ZACHOWANIE.

Anna
Gość
Anna

Niektórzy rodzice uważają, że skoro dziecko chodzi do szkoły, to tam mają go wychować. Problemy – winna szkoła i koledzy, bo nie doceniają, nie lubią tak jak powinni, a nieraz powiedzą prawdę w oczy. Kto to słyszał? Przecież w takich warunkach dziecko wyrasta w depresji i po szkole, a nawet w trakcie lekcji leje kogo popadnie. Wina szkoły i całego świata, mówi „zmeczony” tatuśi mamusia, co nie ma czasu, bo musi ogarnąć 500plus. To nieczeste przypadki, ale są. bezsrtesowe wychowanie także rodziców.

Jarek
Gość
Jarek

Bezstresowe wychowywanie dzieci wszystko im wolno