Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uderzył dziewięciolatka pięścią w twarz


Jak podaje mławska policja w dniu 12 lutego około godz. 19.00 w okolicy ulic  Ordona i Sportowej w Mławie, nieznany sprawca w wieku 12 – 14 lat uderzył dziewięciolatka pięścią w twarz.


– Ze wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzony doznał otarć, rozcięcia naskórka i opuchnięcia prawego oka. Ponadto sprawca uszkodził mu okulary o wartości ponad 450 zł. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie – podaje KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
2 lata temu

To jest właśnie zachowanie dziecka, który przesiaduje na komputerze całe dnie.

bas
bas
2 lata temu

Najlepiej wychodzi wychowywanie nieswoich dzieci…

.....
.....
2 lata temu

Gimnazja zlikwidowane i od razu widać efekty.

Gosc
Gosc
2 lata temu

W bloku na rogu Ordona i sportowej tam gdzie sklep meblowy bodzio są kamery. Wiec ustalenie napastnika nie powinno być trudne

Mlawiak
Mlawiak
2 lata temu

Gnojstwo chodzi po ulicach gdzie ojciec matka Znam rodziców ktorzy jeszcze powiedzą A NIECH SIĘ LEJE NIECH ODDA…..TO WINA RODZINY TAKIE ZACHOWANIE.

Anna
Anna
2 lata temu
Reply to  Mlawiak

Niektórzy rodzice uważają, że skoro dziecko chodzi do szkoły, to tam mają go wychować. Problemy – winna szkoła i koledzy, bo nie doceniają, nie lubią tak jak powinni, a nieraz powiedzą prawdę w oczy. Kto to słyszał? Przecież w takich warunkach dziecko wyrasta w depresji i po szkole, a nawet w trakcie lekcji leje kogo popadnie. Wina szkoły i całego świata, mówi „zmeczony” tatuśi mamusia, co nie ma czasu, bo musi ogarnąć 500plus. To nieczeste przypadki, ale są. bezsrtesowe wychowanie także rodziców.

Jarek
Jarek
2 lata temu

Bezstresowe wychowywanie dzieci wszystko im wolno

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x