Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezapomniane ferie w GOKSiR w Lipowcu Kościelnym


Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Lipowcu Kościelnym przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę zajęć dla dzieci spędzających czas zimowego wypoczynku na miejscu. Ciekawe warsztaty i zajęcia, sprawiły, że tak liczna grupa, bo aż 45 dzieci chciała z tej oferty skorzystać.  


Pierwszego dnia odbyły się zajęcia organizacyjne. Dzieci utworzyły grupy, nazwały je i wykonały plakaty. Tego dnia odwiedził nas również pan dzielnicowy Sławomir Ostrowski, który rozmawiał z dziećmi o bezpieczeństwie podczas ferii, a także o bezpieczeństwie w sieci. Rozdał dzieciom kolorowe odblaski i zaprezentował akcesoria policyjne. Niektórzy mogli nawet obejrzeć wnętrze radiowozu, a inni z kolei przymierzyć kamizelkę policyjną.

W drugim dniu dzieci wzięły udział w warsztatach mydlarskich i licznych konkursach i zabawach artystycznej grupy Hihohotam, która przyjechała do nas z Radomia.  Każde dziecko własnoręcznie wykonało mydełko, które ślicznie zapakowane zabrało w ramach pamiątki do domku. Po przerwie śniadaniowej dzieci  wzięły udział w zabawie prowadzone j przez panie animatorki.

Trzeci dzień upłynął pod hasłem sportu. Zajęcia odbyły się w sali gimnastycznej w szkole podstawowej w Lipowcu Kościelnym. Dzieci chętnie wzięły udział w zawodach sportowych, które poprowadził nauczyciel  wychowania sportowego pan Jarosław Mierzwiak.  Dzieci zmagały się z wieloma konkurencjami, m.in. był to hokej, skoki w dal, przechodzenie pod przeszkodami, trafianie do celu z różnych odległości.

Czwartego dnia odbył się bal kostiumowy. Dzieci zaskoczyły nas pomysłowością i oryginalnością jeśli chodzi o przebrania i makijaże karnawałowe. W licznych zabawach i konkurencjach brali udział: diabełek, wiedźmy, zombie,  panowie policjanci i zwierzątka.

Ostatni dzień zajęć zimowych spędziliśmy z całą grupą w Warszawie.  Dzieci wzięły udział w warsztatach cukierniczych, podczas których każde z  nich wykonało pysznego lizaka i otrzymało dyplom Małego Cukiernika. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali również słodki upominek. Po tych słodkich chwilach odskocznią był  film pt. : „Mia i biały lew”, którego bohaterowie wzbudzili w widzach wiele sympatii. Po seansie filmowych jeszcze obowiązkowy Mc Donald’s, a potem już powrót do Lipowca Kościelnego

oprac. red.

źródło i fot. GOKSiR Lipowiec Kościelny.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x