Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwi za kierownicą. W Mławie i Mostowie


Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymała mławska policja w miniony poniedziałek. Jednego w Mławie, drugiego w Mostowie (gm. Szreńsk).

W poniedziałek 11 lutego około godz. 15.20 na ul. Grota Roweckiego w Mławie, interweniujący patrol policji zatrzymał 47-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował samochodem marki Autosan,  mając w organizmie ponad 0,70 promila alkoholu.

Również w poniedziałek około godz. 23.50 w miejscowości Mostowo patrol policji zatrzymał 20-letniego mieszkańca gm. Szreńsk. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel Astra, mając w organizmie ponad 1,0 promila alkoholu.

Policja apeluje do osób, o zdecydowaną reakcję gdy widzą, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

red.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500