Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwa gole Tomczaka w sparingu Mławianki


Piłkarze Mławianki nie próżnują w okresie zimowym, każdy kolejny dzień przynosi solidną porcję ćwiczeń. W weekendy rozgrywają mecze kontrolne, za nimi już cztery pojedynki. W sobotę 9 lutego rywalizowali z Kryształem Glinojeck.

Przeciwnicy z powiatu ciechanowskiego to czwarta siła ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówki. Jednak w zderzeniu z naszymi graczami byli bez szans. Żadnego wpływu na przebieg rywalizacji nie miała nawet nieobecność kwartetu doświadczonych zawodników. Łukasz Wodzyński leczy drobny uraz, Macieja Rogalskiego zatrzymały sprawy rodzinne, a Paweł Drzewiecki i Artur Gawęda podjęli decyzję o rezygnacji z dalszych występów w zielono-białej koszulce.

Strzelanie rozpoczął Sławomir Sieja, precyzyjnie uderzając z rzutu wolnego. Potem kolejne minuty należały już do Marcina Tomczak. Najpierw popisał się celnym strzałem zza linii pola karnego. Natomiast na początku drugiej połowy wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Efektowny sukces przypieczętował nowy nabytek Mławianki Patryk Kostyk. Były zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok wykorzystał dokładne podanie od Łukasza Wróblewskiego.

W sobotę 16 lutego o godzinie 11 mławianie powalczą na swoim boisku ze Żbikiem Nasielsk.

MKS Mławianka Mława – Kryształ Glinojeck 4:0 (2:0)

Mławianka: Berestowski – Brzozowski, Jaworski, Komorowski, testowany, Tomczak, Sieja, Gosik, Kostyk, Pocieżnicki, Cieślak. Ponadto wystąpili Rejniak, Jabłonowski, Mikłowski, Piotr Białoskurski, Wróblewski.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500