Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Z piecyka wydzielał się czad


Znów o krok od nieszczęścia. Wczoraj kilka minut po godzinie 22 strażacy otrzymali wezwanie do sprawdzenia piecyka w jednym z mieszkań na ulicy Chrobrego. Na szczęście wezwanie było w porę i strażacy zdążyli na czas, obyło się więc bez osób poszkodowanych.

– Pomiary wykazały obecność tlenku węgla. Zakazano użytkowania piecyka gazowego do czasu usunięcia źródła powstawania zagrożenia przez specjalistę – podaje kpt. Jacek Dryll z KP PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500